Český výrobek

Domeček stan Fotbal pro zábranu A B

Katalogové číslo D234/FT
Cena od
4 204 Kč
Původní cena
5 390 Kč

Každý přece ví, že všichni fotbalisti musí mít nějaké to zázemí, kde budou plánovat hru. Neváhejte a kupte jim jejich vlastní textilní domeček stan přímo do pokojíčku k dětské posteli. Právě tady mohou skvěle relaxovat – jen tak se válet, poslouchat muziku, sledovat oblíbený seriál na tabletu. Domeček Stan má na přední straně vchody a okénko s olemováním, praktickou kapsu ve tvaru míče a natištěný obrázek fotbalisty. Pro dobré provzdušnění a hezčí výhled má domeček stan okénka i po stranách. Okraje textilie stanu jsou zahnuté a kvalitně prošité obrubovacím stehem. Textilie je vyrobena ze 70% bavlny a 30% polyesteru s možností praní (30°C), je kvalitní, pevná s vysokou gramáží (210g/m2), snadno udržovatelná a je velmi příjemná na dotek. Součástí balení jsou i pružné polyamidové pruty o průměru 12mm, které spolu s redukcemi (kovové válečky) vytvoří nosnou konstrukci pro připevnění stanu k posteli. Samotná textilie se pak přichytí pomocí širokých popruhů opatřených suchým zipem. Tento systém uchycení je bezpečný pro děti a jeho velkou výhodou je rychlá a snadná montáž. Domeček - stan je navrhnut pro naše postele z řady Domino se zábranou A, B.

 • Materiál Textil
 • Gramáž látky 210 g/m²
 • Složení potahu 70 % bavlna + 30 % jiná ...
 • Šířka 925 mm
 • Délka/Hloubka (mm) 2045 mm
 • Výška (mm) 670 mm
 • MJ (jednotka) sada
 • Téma FOTBAL
 • PLU 366142
 • Dostupnost ve standardním provedení
  (V základní povrchové úpravě, bez zakázkové výroby)
  Obvykle dodáváme do 1-2 týdnů

Každý přece ví, že všichni fotbalisti musí mít nějaké to zázemí, kde budou plánovat hru. Neváhejte a kupte jim jejich vlastní textilní domeček stan přímo do pokojíčku k dětské posteli. Právě tady mohou skvěle relaxovat – jen tak se válet, poslouchat muziku, sledovat oblíbený seriál na tabletu. Domeček Stan má na přední straně vchody a okénko s olemováním praktickou kapsu ve tvaru míče a natištěný obrázek fotbalisty. Pro dobré provzdušnění a hezčí výhled má domeček stan okénka i po stranách. Okraje textilie stanu jsou zahnuté a kvalitně prošité obrubovacím stehem. Textilie je vyrobena ze 70% bavlny a 30% polyesteru s možností praní (30°C), je kvalitní, pevná s vysokou gramáží (210g/m2), snadno udržovatelná a je velmi příjemná na dotek. Součástí balení jsou i pružné polyamidové pruty o průměru 12mm, které spolu s redukcemi (kovové válečky) vytvoří nosnou konstrukci pro připevnění stanu k posteli. Samotná textilie se pak přichytí pomocí širokých popruhů opatřených suchým zipem. Tento systém uchycení je bezpečný pro děti a jeho velkou výhodou je rychlá a snadná montáž. Domeček - stan je navrhnut pro naše postele z řady Domino se zábranou A, B.

Varianty produktu

Tento výrobek vyrábíme ve více variantách. Ostatní varianty si můžete vybrat zde.

Domeček stan Fotbal pro zábranu A B
Domeček stan pro zábranu A B - růžovo/fialový
Domeček stan pro zábranu A B - tyrkysovo/zelený
Domeček stan pro zábranu A B - růžovo/šedý
Domeček stan pro zábranu A B - tyrkysovo/modrý
Domeček stan pro zábranu A B - zeleno/oranžový
Domeček stan pro zábranu A B - růžovo/zelený
Domeček stan pro zábranu A B - žluto/tyrkysový

Konfigurace výrobku

-

Zakázková výroba

Potřebujete naše výrobky přizpůsobit rozměrům místnosti či designu pokoje? Jsme schopni Vám vyjít vstříc a upravit náš sortiment dle Vašich představ. Vyberte si z níže nabízených možností zakázkové výroby. Pokud potřebujete úpravu, která není v nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena

4 204 Kč Cena je s DPH

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata