Český výrobek

Matrace CAMERON 90x200

Katalogové číslo A103

Matrace Cameron je jedinečná díky své tuhosti - takzvaná 'zlatá střední cesta'. Je pro Vás těžké se rozhodnout mezi paměťovou pěnou a studenou pěnou? Tato matrace to vyřeší za Vás. Jedna strana je tvořena měkčí paměťovou pěnou, druhá strana naopak tvrdší studenou pěnou. Jedinečný je také potah. Jedna polovina je opatřena paměťovou pěnou, druhá polovina naopak vrstvou dutého vlákna. Která volba bude ta Vaše? Měkčí strana z paměťové pěny umocněna potah s touto pěnou nebo naopak tvrdší rovná strana?

  • Materiál Paměťová pěna
  • Šířka (mm) 900 mm
  • Délka/Hloubka (mm) 2000 mm
  • Výška (mm) 200 mm
  • PLU 000653
  • Dostupnost ve standardním provedení
    (V základní povrchové úpravě, bez zakázkové výroby)
    Obvykle dodáváme do 2-3 týdny

Matrace Cameron je luxusní partnerská sendvičová matrace s paměťovou pěnou a s rozdílnou tuhostí stran. Strana Visco Relax s velmi jemnou profilací paměťové pěny přináší pocit komfortu, napomáhá k uvolnění napjatého svalstva a k prokrvení pokožky. Ve střední části matrace je systém vnitřního zónování SpineProtector, který zajišťuje optimální oporu páteře a rozložení hmotnosti při zachování kompaktní lehací plochy a je zároveň šetrný k tělu v jakékoli poloze. Strana Flexi Classic je neprofilovaná z pružné a vzdušné pěny Flexifoam®, která je vhodná pro milovníky klasického ležení. Potah Thermo 37°C s přírodním vláknem Tencel je velmi příjemný na dotek. Polovina potahu je opatřená klimatizační vrstvou z dutého vlákna a je pratelná až na 60°C. Polovina potahu, která je opatřená paměťovou pěnou, je pratelná na 40°C.

Nosnost matrace je 130 kg. Rozměr této matrace je 90x200 cm.

Konfigurace výrobku

-

Zakázková výroba

Potřebujete naše výrobky přizpůsobit rozměrům místnosti či designu pokoje? Jsme schopni Vám vyjít vstříc a upravit náš sortiment dle Vašich představ. Vyberte si z níže nabízených možností zakázkové výroby. Pokud potřebujete úpravu, která není v nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena

6 290 Kč Cena je s DPH

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata