Český výrobek

Matrace MAGIC New Hard 90x200

Katalogové číslo A113

Matrace Magic New Hard vyniká svojí variabilitou - dvě tuhosti stran a dvě odlišné poloviny potahu. Nakombinujte si ji přesně podle Vašich představ. Měkčí strana s hybridní pružnou pěnou a potah s paměťovou pěnou vytvoří příjemné středně tvrdé spaní. Naopak tužší strana se studenou pěnou a potahem z dutého vlákna osloví přiznivce tvrdého spaní. Nebo raději zvolíte další varianty?

 • Materiál Studená pěna
 • Šířka (mm) 900 mm
 • Délka/Hloubka (mm) 2000 mm
 • Výška (mm) 180 mm
 • Demont Ne
 • PLU 002752
 • Dostupnost ve standardním provedení
  (V základní povrchové úpravě, bez zakázkové výroby)
  Obvykle dodáváme do 1-2 týdny

Magic New je partnerská matrace, která je vyrobena ze dvou pěn rozdílných tuhostí. Je možné ji tedypoužívat oboustranně podle zátěže a potřeb uživatele. Jádro ortopedické matrace je opatřeno příčnou profilací, která zajišťuje potřebné odvětrání a dále zabezpečuje nastavení zón pro podporu anatomicky správné polohy páteře při spánku. Komfort spaní zvyšuje snímatelný potah vyplněný z jedné strany línou pěnou. V kombinaci s partnerskou matrací umožňuje zvolit tu nejvhodnější ze 4 tuhostí. Potah Green Style je antibakteriální s aktivní ochranou proti roztočům a plísním, po celém obvodu má všitou 3D mřížku. Polovina potahu je opatřená klimatizační vrstvou tvořenou z dutého vlákna, praní této části potahu je možné až na 60°C. Druhá část potahu je opatřena paměťovou pěnou aje pratelná na 40°C. Potah je doplněn praktickými úchyty.

U matrace Magic New Hard jsou oproti matraci Magic New použity pěny o vyšší objemové hmotnosti a větší tvrdosti, čímž se zvyšuje odolnost proti opakovanému stlačení. Tato matrace je vhodná pro zákazníky s vyšší hmotností a uspokojí příznivce tvrdšího spaní.

Nosnost matrace je 140 kg. Rozměr této matrace je 90x200 cm.

Konfigurace výrobku

-

Zakázková výroba

Potřebujete naše výrobky přizpůsobit rozměrům místnosti či designu pokoje? Jsme schopni Vám vyjít vstříc a upravit náš sortiment dle Vašich představ. Vyberte si z níže nabízených možností zakázkové výroby. Pokud potřebujete úpravu, která není v nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena

5 490 Kč Cena je s DPH

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata