Český výrobek

Matrace MAGIC New Hard 90x200

Katalogové číslo A113

Matrace Magic New Hard vyniká svojí variabilitou - dvě tuhosti stran a dvě odlišné poloviny potahu. Nakombinujte si ji přesně podle Vašich představ. Měkčí strana s hybridní pružnou pěnou a potah s paměťovou pěnou vytvoří příjemné středně tvrdé spaní. Naopak tužší strana se studenou pěnou a potahem z dutého vlákna osloví přiznivce tvrdého spaní. Nebo raději zvolíte další varianty?

 • Materiál Studená pěna
 • Šířka 900 mm
 • Délka/Hloubka (mm) 2000 mm
 • Výška (mm) 180 mm
 • Demont Ne
 • PLU 002752
 • Dostupnost ve standardním provedení
  (V základní povrchové úpravě, bez zakázkové výroby)
  Obvykle dodáváme do 1-2 týdnů

Magic New je partnerská matrace, která je vyrobena ze dvou pěn rozdílných tuhostí. Je možné ji tedypoužívat oboustranně podle zátěže a potřeb uživatele. Jádro ortopedické matrace je opatřeno příčnou profilací, která zajišťuje potřebné odvětrání a dále zabezpečuje nastavení zón pro podporu anatomicky správné polohy páteře při spánku. Komfort spaní zvyšuje snímatelný potah vyplněný z jedné strany línou pěnou. V kombinaci s partnerskou matrací umožňuje zvolit tu nejvhodnější ze 4 tuhostí. Potah Green Style je antibakteriální s aktivní ochranou proti roztočům a plísním, po celém obvodu má všitou 3D mřížku. Polovina potahu je opatřená klimatizační vrstvou tvořenou z dutého vlákna, praní této části potahu je možné až na 60°C. Druhá část potahu je opatřena paměťovou pěnou aje pratelná na 40°C. Potah je doplněn praktickými úchyty.

U matrace Magic New Hard jsou oproti matraci Magic New použity pěny o vyšší objemové hmotnosti a větší tvrdosti, čímž se zvyšuje odolnost proti opakovanému stlačení. Tato matrace je vhodná pro zákazníky s vyšší hmotností a uspokojí příznivce tvrdšího spaní.

Nosnost matrace je 140 kg. Rozměr této matrace je 90x200 cm.

Varianty produktu

Tento výrobek vyrábíme ve více variantách. Ostatní varianty si můžete vybrat zde.

Matrace MAGIC New Hard 90x200
Matrace MAGIC New Hard 120x200
Matrace MAGIC New Hard 180x200
Matrace MAGIC New Hard 80x200
Matrace MAGIC New Hard 160x200
Matrace MAGIC New Hard 140x200
Matrace MAGIC New Hard 1+1 90x200

Konfigurace výrobku

-

Zakázková výroba

Potřebujete naše výrobky přizpůsobit rozměrům místnosti či designu pokoje? Jsme schopni Vám vyjít vstříc a upravit náš sortiment dle Vašich představ. Vyberte si z níže nabízených možností zakázkové výroby. Pokud potřebujete úpravu, která není v nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena

5 490 Kč Cena je s DPH

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata