Český výrobek

Matrace REMUS Max 90x200

Katalogové číslo A120

Hledáte opravdu tvrdou matraci? Pak je matrace Remus Max tou pravou volbou! V jádru matrace je latexkokosová deska, která zaručuje vysokou nosnost. Na ní je pak vrstva paměťové pěny, která má 2 raměnní kolébky tvořeny speciální pěnou - měkčí paměťovou nebo tvrdší studenou pěnou. Potah matrace obsahuje kašmírová vlákna, díky tomu je potah opravdu hebký na dotek.

 • Materiál Flexifoam pěna
 • Šířka 900 mm
 • Délka/Hloubka (mm) 2000 mm
 • Výška (mm) 200 mm
 • Demont Ne
 • PLU 002015
 • Dostupnost ve standardním provedení
  (V základní povrchové úpravě, bez zakázkové výroby)
  Obvykle dodáváme do 1-2 týdnů

Remus Max je nosná ortopedická matrace s Visco pěnou, masivní kokosovou výztuhou a rozdílnou tuhostí ramenních zón. Strana Hard je v ložné části opatřena profilovanou deskou složenou z více druhů pěn o různých tuhostech. Pouhým otočením matrace si můžete zvolit tuhost v ramenní oblasti. Oranžová ramenní kolébka z Visco pěny je určena pro milovníky komfortního ležení, modrá ramenní kolébka z tužší pěny Flexifoam® pro ty, kteří chtějí klasiku. Tato lehací plocha je podepřena kokosovou deskou, která zajišťuje vysokou nosnost a odolnost. Jádro matrace z pružné a pevné pěny Flexifoam® o vyšší objemové hmotnosti dává matraci přirozenou tuhost a pružnost. Potah Cashmere obsahuje kašmírová vlákna. Je příjemný na dotek, snadno se udržuje, má skvělé termoizolační vlastnosti a je prošívaný dutým vláknem. Potah je možné prát až na 60°C.

Nosnost matrace je 150 kg. Rozměr této matrace je 90x200 cm.

Varianty produktu

Tento výrobek vyrábíme ve více variantách. Ostatní varianty si můžete vybrat zde.

Matrace REMUS Max 90x200
Matrace REMUS Max 120x200
Matrace REMUS Max 140x200
Matrace REMUS Max 160x200
Matrace REMUS Max 180x200
Matrace REMUS Max 80x200
Matrace REMUS Max 1+1 90x200

Konfigurace výrobku

-

Zakázková výroba

Potřebujete naše výrobky přizpůsobit rozměrům místnosti či designu pokoje? Jsme schopni Vám vyjít vstříc a upravit náš sortiment dle Vašich představ. Vyberte si z níže nabízených možností zakázkové výroby. Pokud potřebujete úpravu, která není v nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena

4 890 Kč Cena je s DPH

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata