Český výrobek

Matrace SELENA Dream 90x200

Katalogové číslo A102
Cena od
3 990 Kč
Skladem 3 ks

Matrace Selena Dream je ideální volbou pro děti. Jedná se matraci s latexovou vrstvu na měkčí straně a studenou pěnou na straně tvrdší. Potah matrace obsahuje mikrokapsle s výtažkem z Aloe Vera, ten má antiseptické a antialergické vlastnosti. Celý potah můžete kdykoliv vyprat v pračce.

 • Materiál Flexifoam pěna
 • Šířka (mm) 900 mm
 • Délka/Hloubka (mm) 2000 mm
 • Výška (mm) 150 mm
 • Demont Ne
 • PLU 007586
 • Dostupnost ve standardním provedení
  (V základní povrchové úpravě, bez zakázkové výroby)
  Obvykle dodáváme do 1-2 týdny

Selena Dream je vysoce kvalitní sendvičová matrace, jejíž jádro je tvořeno vzdušnou pěnou Flexifoam® vyznačující se vysokou elasticitou. V jádru matrace jsou příčné perforace, které poskytují tělu změkčení v oblasti ramen, zajišťují provzdušnění matrace a odvod absorbovaných vodních par. Nosnou vrstvu SOFT tvoří latex, který zaručuje pohodlí, uvolnění svalstva a zabezpečuje dlouho životnost matrace. Na straně HARD je použitá studená pěna s masážní profilací, která dává matraci optimální tuhost. Potah matrace Aloe Vera obsahuje mikrokapsle s přírodním extraktem z Aloe Vera. Při užívání uvolňuje aroma, které má antialergické a antiseptické účinky. Potah je prošívaný dutým vláknem a je možné ho prát až na 60°C.

Nosnost matrace je 120 kg. Rozměr této matrace je 90x200 cm.

Konfigurace výrobku

-

Zakázková výroba

Potřebujete naše výrobky přizpůsobit rozměrům místnosti či designu pokoje? Jsme schopni Vám vyjít vstříc a upravit náš sortiment dle Vašich představ. Vyberte si z níže nabízených možností zakázkové výroby. Pokud potřebujete úpravu, která není v nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena

3 990 Kč Cena je s DPH

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata