Český výrobek

Závěsná textilie FOTBAL-velká

Katalogové číslo D267/FT5
Cena od
1 162 Kč
Původní cena
1 490 Kč

Každý přece ví, že všichni fotbalisti musí mít nějaké to zázemí, kde budou plánovat hru. Touto textilií můžete dětem doladit domeček a vytvořit tak přední stěnu. Děti budou mít větší pocit bezpečí a také budou nadšení z vlastního domečku se střechou i stěnou s okénkem. Závěsná textilie má kulaté okénko s olemováním, praktickou kapsu ve tvaru fotbalového míče a po stranách natištěné obrázky fotbalistů. Tuto textilii lze použít pouze k nádstavbě - domeček z naší řady Domino.  Okraje textilie jsou zahnuté a kvalitně prošité obrubovacím stehem. Textilie je vyrobena ze 70% bavlny a 30% polyesteru s možností praní (30°C), je kvalitní, pevná s vysokou gramáží (210g/m2), snadno udržovatelná a je velmi příjemná na dotek. V horní i spodní části textilie jsou široká poutka se suchým zipem kterými se textilie připevní ke konstrukci domečku. 

 • Materiál Textil
 • Gramáž látky 210 g/m²
 • Složení potahu 70 % bavlna + 30 % jiná ...
 • Šířka 995 mm
 • Výška (mm) 1010 mm
 • Demont Ne
 • MJ (jednotka) ks
 • Téma FOTBAL
 • PLU 000779
 • Dostupnost ve standardním provedení
  (V základní povrchové úpravě, bez zakázkové výroby)
  Obvykle dodáváme do 2-3 týdnů

Každý přece ví, že všichni fotbalisti musí mít nějaké to zázemí, kde budou plánovat hru. Touto textilií můžete dětem doladit domeček a vytvořit tak přední stěnu. Děti budou mít větší pocit bezpečí a také budou nadšení z vlastního domečku se střechou i stěnou s okénkem. Závěsná textilie má kulaté okénko s olemováním, praktickou kapsu ve tvaru míče a po stranách natištěné obrázky fotbalistů s míčem. Tuto textilii lze použít pouze k nádstavbě - domeček z naší řady Domino.  Okraje textilie jsou zahnuté a kvalitně prošité obrubovacím stehem. Textilie je vyrobena ze 70% bavlny a 30% polyesteru s možností praní (30°C), je kvalitní, pevná s vysokou gramáží (210g/m2), snadno udržovatelná a je velmi příjemná na dotek. V horní i spodní části textilie jsou široká poutka se suchým zipem kterými se textilie připevní ke konstrukci domečku. 

Konfigurace výrobku

-

Zakázková výroba

Potřebujete naše výrobky přizpůsobit rozměrům místnosti či designu pokoje? Jsme schopni Vám vyjít vstříc a upravit náš sortiment dle Vašich představ. Vyberte si z níže nabízených možností zakázkové výroby. Pokud potřebujete úpravu, která není v nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena

1 162 Kč Cena je s DPH

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata