The text of your html element
The text of your html element
The text of your html element
The text of your html element
The text of your html element

AKTUÁLNÍ INFORMACE – UZAVŘENÍ PRODEJEN

Náš e-shop funguje na 100 %, všechny Vaše objednávky se snažíme vyřídit v nejkratším možném čase. Ve výrobě kolegové usilovně pracují na tom, aby byl nábytek vyrobený precizně a udělal Vám, co největší radost i v této nelehké době.

Vlivem vládního nařízení jsme museli 22. 10. 2020 uzavřít všechny naše podnikové prodejny v České Republice.

Více info zde


INSPIRUJTE SE PŘI NÁVRHU DĚTSKÉHO POKOJE

Zařídit dětský pokoj přesně podle potřeb vašeho dítěte může být mnohdy těžký oříšek. Nechte se při jeho návrhu inspirovat nápady v naší fotogalerii a vyberte si pokojíček, který bude sloužit pro hru, zábavu i učení.

Zobrazit fotogalerii


NOVINKA: KUPÉ, DIVOKÝ DUB

Vymysleli jsme pro vás zcela novou a jedinečnou postel Kupé! Kolekce Kupé vyniká použitým materiálem - jedná se o divoký dub. Ten je specifický vysokou pevností, přirozenou kresbou dřeva a také větším množstvím tmavých suků.

Prohlédnéte zde


TEXTILIE LORENA CANALS

Od teď už od nás budete mít ten nejkrásnější pokojíček se vším všudy! Zařadili jsme do nabídky nové textilie od značky Lorena Canals. V nabídce máme nejrůznější koberce, polštáře, deky a mnoho dalšího. Všechny tyto textilie můžete bez problémů vyprat v pračce. Neváhejte a prohlédněte si tuto novou kolekci textilií už dnes.

Prohlédnout kolekci

3D VIZUALIZACE

Chcete vidět, jak bude vypadat pokojíček nebo ložnice ještě před objednáním? Nechte si zpracovat 3D vizualizaci naším architektem.

Více informací zde

KOLEKCE LEVITY

Krása kolekce Levity spočívá v elegantním designu založeném na čisté linii a propracovaných detailech.

Ty vyniknou zejména v provedení průběžného buku.

Zobrazit kolekci

Vědeli jste, že DOMESTAV nabízí největší sortiment masivního dětského nábytku v ČR?

Náš nábytek pro děti je určen malým ratolestem, pro které nabízíme opravdu kvalitní a bezpečný dřevěný nábytek, s prvky jako jsou skluzavky a schovky, a pohodlné dětské postele. Pro děti větší a již školou povinné děti nabízíme stylové zázemí, kde se bude váš potomek cítit príjemně a získá potřebný klid na soustředení. Variabilita nábytku zaručuje, že nábytek doslova poroste s vašimi dětmi.

Kvalitní dřevěný nábytek z masivu Domestav je vyráběn ze 100% smrkového a bukového masivu. Je určený pro všechny, kteří ocení výborné vlastnosti dřeva a zároveň moderní, praktický, variabilní design s dlouhou životností. Vaše dětské pokoje, ložnice a pracovny budou díky našim produktům zdravější a kvalitní dřevěný nábytek z masivu, společne s naším designem, dá jejich interiéru přírodní a stylový charakter. Většina dřevěného nábytku je k dispozici skladem.

Dětský pokoj

Dřevo z českých a slovenských lesů

Základem všeho je kvalitní surovina. Smrkové dřevo je těženo ve vyšších polohách Beskyd. Buk a dub pochází z oblastí na východě Slovenska. Než se dřevo dostane k nám do výroby v Herálci, projde zpracováním na pile, kde je nařezáno na fošny. Poté se v sušárně přirozeným procesem sušení zbaví nežádoucí vlhkosti. A pak už jede k nám!

Dřevo z českých a slovenských lesů

Tradiční ruční zpracování

Na preciznosti a tradičním přístupu k práci s masivním dřevem si zakládáme. Každá hrana, prohlubeň, záhyb, zaoblení nebo vykrojený designový tvar jsou vždy několikrát ručně přebroušeny. Veškerá následná povrchová úprava se také dělá manuálně, ať se jedná o nanesení laku a následné přebroušení do hladka, nebo moření, kdy je mořidlo ručně za pomoci houbičky „vmasírováno“ do dřeva. Stejným ručním způsobem je nábytek ošetřen i při nanášení přírodních Osmo olejů. Abychom udrželi standard kvality na co nejvyšší úrovni, je vždy každý díl nábytku na konci výroby několikrát zkontrolován.

Tradiční ruční zpracování

Vyrábíme na míru

Čerpáme z nových designových trendů, ze spolupráce s bytovými architekty a z podnětů od zákazníků. Naši konstruktéři se nesoustředí jen na nábytek standardních rozměrů, ale zaměřují se i na specifické poptávky po atypech z masivu. Dokážeme vyrobit postele, skříně či komody na míru tak, aby byly v naprostém souladu s Vaší ložnicí či dětským pokojem.

Vyrábíme na míru

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata