Vyrábíme kvalitní nábytek z masivu

Jsme ryze česká firma, která na trhu působí už od roku 1995. V začátcích jsme dřevěný nábytek jen prodávali, o tři roky později jsme nábytek z masivu začali vyrábět. V naší výrobní hale, která se nachází v Herálci, v srdci Žďárských vrchů, tak pod rukama našich mistrů vznikají luxusní, designové postele, dětské palandy či krásné komody. Díky tomu, že vše vyrábíme z opravdu kvalitního dřeva (dub, buk, smrk) těženého v českých a slovenských lesích, vydrží náš nábytek po dlouhá léta.  

 

Design a konstrukční know-how

Jedinečnost našeho nábytku je dána léty prověřeným konstrukčním řešením, které vychází z tradičních řemeslných postupů a z respektu k charakteru dřeva. Sledujeme i nejnovější designové trendy a v souladu s nimi navrhujeme nové kolekce nábytku či rozšiřujeme ty stávající. Nad návrhem a výrobou nábytku vždy pečlivě přemýšlíme. Naše postele, úložné systémy či postelové sestavy do dětských pokojů jsou nejen krásné, ale zároveň i velice pohodlné a bezpečné. Design, hlavně u dětských sestav, promýšlíme do detailu a doplňujeme ho i o textilní prvky, které mají zároveň dekorativní a funkční charakter. 
 

 

Nabízíme řešení na míru pro jednotlivce i hotely

Spolupracujeme s bytovými architekty a při návrhu nábytku vycházíme i z podnětů od zákazníků. Primárně se soustředíme na nábytek standardních rozměrů, ale dokážeme vyhovět i specifickým požadavkům po atypických řešení z masivu. Potřebujete-li vyrobit postele, skříně či komody na míru tak, aby byly v naprostém souladu s vaší ložnicí či dětským pokojem nebo pokud zařizujete pokoje hotelu či penzionu a hledáte dodavatele, který by vám navrhl designové řešení na míru, jsme pro vás volbou číslo jedna.

  

Myslíme ekologicky

Dřevo je živý materiál a my ho jako takový respektujeme. Používáme ekologické, zdravotně nezávadné materiály jako jsou Osmo oleje, které jsou založeny na bází přírodních, rostlinných olejů a vosků nebo vodou ředitelné laky na nábytek s atestem na dětské hračky.

  

Získali jsme:
Asociace českých nábytkářů
Český výrobek
Cena Veletrhu Nitra, 2019


Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu