Služby

Doprava

Doprava

Osobní odběr na prodejně

Nábytek si můžete vyzvednout zdarma na vybrané prodejně v rámci otevírací doby. Osobní odběr je možný jen na vybraných prodejnách, které mají skladovací prostory. Způsob dopravy si vybíráte při zadávání objednávky. 

Doprava TOPTRANS nebo GEIS

Nábytek vám pečlivě zabalíme a doručíme vám ho prostřednictvím společnosti GEIS nebo TOPTRANS na vámi zvolenou adresu. Cena dopravy je odvozena od celkové hmotnosti zásilky a vzdálenosti od místa nakládky (výrobní areál v Herálci) do místa převzetí. Řidič vám zboží vyloží v přízemí za první uzamykatelné dveře. Způsob dopravy si vybíráte při zadávání objednávky. 

 Doprava Domestav

Chcete to mít bez starostí? Nechte si nábytek od nás přivést. Nábytek rozvážíme vlastními auty v pravidelných rozvozech po Praze, Brně, Ostravě a jejich okolí. Způsob dopravy si vybíráte při zadávání objednávky. Vynáška do bytu není součástí ceny za dopravu a je kalkulována zvlášť.

Montáž

Montáž

Nechcete se do sestavování nábytku pouštět sami? Zvolte si při nákupu službu montáž” a naši technici vám nábytek smontují u vás doma. Jsou to profesionálové a při sestavení nábytku vždy dbají na to, aby nedošlo k poškození vybavení bytu a veškerý vzniklý odpad následně po sobě uklidí. Montáž nábytku je možná jen v případě dopravy naší firmou. Cena montáže je % odvozena z ceny objednávky. Pro přesné určení ceny si tuto službu zvolte při nákupu na našem e-shopu.  

Nábytek velkých rozměrů jako jsou postele, skříně, úložné prostory, komody, noční stolky je dodáván v demontovaném stavu, balený v kartonu tak, aby nedošlo k žádnému poškození. Bližší informace k montáži a balení vždy najdete u konkrétního výrobku.

Rošty, mastrace a ostatní menší výrobky jsou dodávány již smontované, zabalené v kartonu nebo do fólie tak, aby nedošlo k jejich poškození. Bližší informace k montáži a balení vždy najdete u konkrétního výrobku.

Cena vynášky do bytu je odvozena od charakteru zásilky. Pro určení přesné ceny si zvolte službu „vynáška do bytu“ při nákupu na našem e-shopu. 

Architektonické návrhy pokojů

Architektonické návrhy pokojů

Chcete si nechat navrhnout dětský pokoj nebo ložnici na míru? Řešíte, že máte málo místa a nevíte, jak  vhodně rozmístit nábytek? Chtěli byste dětem vytvořit tématický dětský pokoj plný hravých prvků či si pro sebe nechat navrhnout ložnici svých snů? Zeptejte se nás. Náš tým designerů vám poradí a navrhne vám pokoj podle vašich představ a možností. Pomůžeme vám s dispozicí pokoje, s výběrem vhodného nábytku a jeho optimálním rozmístěním v prostoru, s výběrem materiálů, barev, doplňků a s celkovým designem pokoje.

Spolupráce vždy začíná společnou schůzkou, při které si s designerem řeknete svojí představu, požadavky a možnosti. Následně vám na základě získaných informací zpracuje návrh řešení a vytvoří vizualizaci dětského pokoje či ložnice.

Nabízíme řešení jak pro koncového zákazníka, tak navrhujeme i koncepční a designová řešení pokojů pro hotely a penziony.

V případe zájmu o 3D vizualizaci se obraťte na našeho bytového designéra na: haloda@domestav.cz

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Náš personál je tvořen odborníky. Potřebujete-li poradit s vhodným výběrem postele, matrace, úložných prostor nebo pokud si nejste jisti jaké zvolit dřevo či povrchovou úpravu, neváhejte se obrátit na náš personál na prodejnách nebo nás kontaktujte e-mailem či telefonicky. Díky tomu, že nábytek navrhujeme a zároveň vyrábíme, jsme opravdu odborníky ve svém oboru.

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata

21 / Leden

Kaktusáci aneb malované tapety zase v akci

..

17 / Prosinec

S ručně malovanými tapetami a samolepkami dodáte dětskému pokoji nový rozměr

..