<h3><a href='https://www.domestav.cz/architektonicke-navrhy'>Architektonické návrhy</a></h3>

Architektonické návrhy

Chcete si nechat navrhnout dětský pokoj nebo ložnici na míru? Máte atypický interiér a nevíte, jak  vhodně rozmístit nábytek? Chtěli byste dětem vytvořit tématický dětský pokoj plný hravých prvků či si pro sebe nechat navrhnout ložnici svých snů? Zeptejte se - náš tým designerů vám poradí a navrhne pokoj podle vašich představ a možností. Pomůžeme vám s dispozicí pokoje, s výběrem vhodného nábytku a jeho optimálním rozmístěním v prostoru, s výběrem materiálů, barev, doplňků a s celkovým designem pokoje.

Stačí, když nám na mail zašlete půdorys, fotky a rozměry prostoru a přiblížíte nám vaši představu. Následně vám, na základě získaných informací, zpracujeme návrh řešení a vytvoříme vizualizaci dětského pokoje či ložnice.

Nabízíme řešení jak pro koncového zákazníka, tak navrhujeme i koncepční a designová řešení pokojů pro hotely a penziony.

Cena vizualizace je 3 000,- Kč. Částka za vizualizaci Vám bude odečtena při objednávce nad 50 000,- Kč.

V případe zájmu o 3D vizualizaci se obraťte na našeho bytového designéra na: haloda@domestav.cz

<h3><a href='https://www.domestav.cz/doprava'>Doprava</a></h3>

Doprava

Osobní odběr na prodejně

Nábytek si můžete vyzvednout zdarma na vybrané prodejně v rámci otevírací doby. Osobní odběr je možný jen na vybraných prodejnách, které mají skladovací prostory. Způsob dopravy si vybíráte při zadávání objednávky. 

Doprava TOPTRANS nebo GEIS

Nábytek vám pečlivě zabalíme a doručíme vám ho prostřednictvím společnosti GEIS nebo TOPTRANS na vámi zvolenou adresu. Cena dopravy je odvozena od celkové hmotnosti zásilky a vzdálenosti od místa nakládky (výrobní areál v Herálci) do místa převzetí. Řidič vám zboží vyloží v přízemí za první uzamykatelné dveře. Způsob dopravy si vybíráte při zadávání objednávky. 

 Doprava Domestav

Chcete to mít bez starostí? Nechte si nábytek od nás přivést. Nábytek rozvážíme vlastními auty v pravidelných rozvozech po Praze, Brně, Ostravě a jejich okolí. Způsob dopravy si vybíráte při zadávání objednávky. Vynáška do bytu není součástí ceny za dopravu a je kalkulována zvlášť.

<h3><a href='https://www.domestav.cz/montaz'>Montáž</a></h3>

Montáž

Nechcete se do sestavování nábytku pouštět sami? Zvolte si při nákupu službu montáž” a naši technici vám nábytek smontují u vás doma. Jsou to profesionálové a při sestavení nábytku vždy dbají na to, aby nedošlo k poškození vybavení bytu a veškerý vzniklý odpad následně po sobě uklidí. Montáž nábytku je možná jen v případě dopravy naší firmou. Cena montáže je % odvozena z ceny objednávky. Pro přesné určení ceny si tuto službu zvolte při nákupu na našem e-shopu.  

Nábytek velkých rozměrů jako jsou postele, skříně, úložné prostory, komody, noční stolky je dodáván v demontovaném stavu, balený v kartonu tak, aby nedošlo k žádnému poškození. Bližší informace k montáži a balení vždy najdete u konkrétního výrobku.

Rošty, matrace a ostatní menší výrobky jsou dodávány již smontované, zabalené v kartonu nebo do fólie tak, aby nedošlo k jejich poškození. Bližší informace k montáži a balení vždy najdete u konkrétního výrobku.

Cena vynášky do bytu je odvozena od charakteru zásilky. Pro určení přesné ceny si zvolte službu „vynáška do bytu“ při nákupu na našem e-shopu. 

<h3><a href='https://www.domestav.cz/poradenstvi'>Poradenství</a></h3>

Poradenství

Náš personál je tvořen odborníky. Potřebujete-li poradit s vhodným výběrem postele, matrace, úložných prostor nebo pokud si nejste jisti jaké zvolit dřevo či povrchovou úpravu, neváhejte se obrátit na náš personál na prodejnách nebo nás kontaktujte e-mailem či telefonicky. Díky tomu, že nábytek navrhujeme a zároveň vyrábíme, jsme opravdu odborníky ve svém oboru.


Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata