Český výrobek

Matrace ARABELA 90x200

Katalogové číslo A126

Pružinovou matraci Arabela ocení přiznivci měkčího i tvrdšího spaní. Jádro, tvořené z taštičkových pružin, obklopují studené pěny - z jedné strany měkčí, z druhé strany tvrdší. Tvrdší strana je navíc ještě vyztužena latexkokosovou desku pro větší tuhost a stabilitu.

 • Materiál Pružiny
 • Šířka 900 mm
 • Délka/Hloubka (mm) 2000 mm
 • Výška (mm) 240 mm
 • Demont Ne
 • PLU 001355
 • Dostupnost ve standardním provedení
  (V základní povrchové úpravě, bez zakázkové výroby)
  Obvykle dodáváme do 1-2 týdnů

Arabela je robustní partnerská pružinová matrace s maximální vzdušností díky systému AirForce. Ložná plocha matrace je tvořena studenou pěnou Relax SOFT se speciální prořezem v příčné i podélné ose, což spolu s jádrem matrace, tvořené z taškových pružin, zaručuje maximální vzdušnost, odvod přebytečného tepla a vlhkosti. Studená pěna HARD, rovná plocha Classic je určena milovníkům tvrdých matrací. Má ortopedickou konstrukci s elastickým jádrem z 384 aktivních taškových pružin, které jsou zhotovené z pružinové ocele vysoké jakosti. Pružinové jádro je vyztuženo v bocích zpevňovacími pěnovými partiemi, které zajišťují oporu při vstávání z postele a stabilitu jádra matrace. Potah Wellness s klimatizační vrstvou a s 3D mřížkou Thermo&Air Control, která zvyšuje prodyšnost, izoluje a omezuje pocení. Potah lze prát až na 60°C.

Nosnost matrace je 140 kg. Rozměr této matrace je 90x200 cm.

Varianty produktu

Tento výrobek vyrábíme ve více variantách. Ostatní varianty si můžete vybrat zde.

Matrace ARABELA 90x200
Matrace ARABELA 160x200
Matrace ARABELA 180x200
Matrace ARABELA 80x200
Matrace ARABELA 1+1 90x200
1 + 1

Konfigurace výrobku

-

Zakázková výroba

Potřebujete naše výrobky přizpůsobit rozměrům místnosti či designu pokoje? Jsme schopni Vám vyjít vstříc a upravit náš sortiment dle Vašich představ. Vyberte si z níže nabízených možností zakázkové výroby. Pokud potřebujete úpravu, která není v nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena

7 490 Kč Cena je s DPH

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata