O nás

Vyrábíme kvalitní nábytek z masivu

Jsme ryze česká firma, která na trhu působí už od roku 1995. V začátcích jsme dřevěný nábytek jen prodávali, o tři roky později jsme nábytek z masivu začali vyrábět. V naší výrobní hale, která se nachází v Herálci, v srdci Žďárských vrchů, tak pod rukama našich mistrů vznikají luxusní, designové postele, dětské palandy či krásné komody. Díky tomu, že vše vyrábíme z opravdu kvalitního dřeva (dub, buk, smrk) těženého v českých a slovenských lesích, vydrží náš nábytek po dlouhá léta.

Design a konstrukční know-how

Jedinečnost našeho nábytku je dána léty prověřeným konstrukčním řešením, které vychází z tradičních řemeslných postupů a z respektu k charakteru dřeva. Sledujeme i nejnovější designové trendy a v souladu s nimi navrhujeme nové kolekce nábytku či rozšiřujeme ty stávající. Nad návrhem a výrobou nábytku vždy pečlivě přemýšlíme. Naše postele, úložné systémy či postelové sestavy do dětský pokojů jsou nejen krásné, ale zároveň i velice pohodlné a bezpečné. Design, hlavně u dětských sestav, promýšlíme do detailu a doplňujeme ho i o textilní prvky, které mají zároveň dekorativní a funkční charakter.

Nabízíme řešení na míru pro jednotlivce i hotely

Spolupracujeme s bytovými architekty a při návrhu nábytku vycházíme i z podnětů od zákazníků. Primárně se soustředíme na nábytek standardních rozměrů, ale dokážeme vyhovět i specifickým požadavkům po atypech z masivu. Potřebujete-li vyrobit postele, skříně či komody na míru tak, aby byly v naprostém souladu s vaší ložnicí či dětským pokojem nebo pokud zařizujete pokoje hotelu či penzionu a hledáte dodavatele, který by vám navrhl designové řešení na míru, jsme pro vás volbou číslo jedna.

Myslíme ekologicky

Dřevo je živý materiál a my ho jako takový respektujeme. Používáme ekologické, zdravotně nezávadné materiály jako jsou Osmo oleje, které jsou založeny na bází přírodních, rostlinných olejů a vosků nebo vodou ředitelné laky na nábytek s atestem na dětské hračky.

Vyrábíme z masivu

Dřevo z českých a slovenských lesů

Postele, komody a noční stolky vyrábíme z dubového, bukového a smrkového dřeva, které se těží ve vyšších polohách Beskyd nebo na východě Slovenska. Kvalitní zpracování je pro nás závazkem, neboť jen díky němu může vzniknout nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta. Vyrábíme ze 100% masivu a ve vlastním výrobním areálu v Herálci, v srdci Žďárských vrchů - díky tomu si můžeme být jisti, že každý kus nábytku je dokonalý.

Tradiční ruční zpracování

Zakládáme si na tradiční truhlařině. Celý proces zpracování, počínaje výběrem dřeva, po jeho řezání, přebroušení až po následnou povrchovou úpravu lakováním, mořením či olejováním, je vždy prováděn s maximální péčí. Naším cílem je neustále zlepšovat nejen naše výrobky, ale i procesy a proto, než je výrobek odeslán k zákazníkovi, je vždy několikrát překontrolován. Chceme si být jisti, že k vám domů se dostane jen ten nejkvalitnější kousek nábytku.

Nábytek na míru

Nábytek navrhujeme ve spolupráci s bytovými architekty, designéry a v souladu s nejnovějšími trendy. Dokážeme vyrobit postele, skříně či komody na míru tak, aby splňovaly Vaše požadavky a zároveň dispoziční možnosti pokoje. Díky naší mnohaleté zkušenosti umíme navrhnout a zrealizovat koncepční, designové řešení nejen pro jednotlivce, ale i pro hotely a penziony. 

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata

21 / Leden

Kaktusáci aneb malované tapety zase v akci

..

17 / Prosinec

S ručně malovanými tapetami a samolepkami dodáte dětskému pokoji nový rozměr

..