Český výrobek

Postelový rošt laťkový čelní výklop - polohování hlava i nohy 80x200 cm buk

Katalogové číslo 253/80/B
Cena od
5 992 Kč
Původní cena
7 490 Kč

Masivní postelový  bukový rošt v rámu je vhodný do všech postelí, kde je možnost nastavení výšky roštu. Postelový rošt umožňuje vyklopit matraci  za pomocí silných pístů, tak aby se dalo pohodlně vstoupit do úložného prostoru postele.

Tento typ roštu je maximálně multifunkční, umožňuje vyklopení matrace a vstup do úložného prostoru, potom
při malém nadzvednutí výklopu lze polohovat ve třech výškách nohy a poslední funkce je polohování hlavy v deseti výškách.

Rošt se pouze položí do smontované postele na polohovací kování Varifix, nebo na výškově polohovací střednici u dvoulůžek. Dle výšky matrace si navolíte potřebný výškový přesah matrace přes hranu postele. Celková výška roštu je 81 mm, proto doporučujeme k postelím s dostatečnou výškou postranice (190 mm a více). 

 • Materiál Buk
 • Šířka (mm) 800 mm
 • Délka/Hloubka (mm) 2000 mm
 • Výška (mm) 81 mm
 • Nosnost (v kg) 140 kg
 • Počet laťek 18 ks
 • PLU 000940
 • Dostupnost ve standardním provedení
  (V základní povrchové úpravě, bez zakázkové výroby)
  Skladem ve výrobě

Rošt má vysokou tuhost a pevnost, každá lať  (prkno) je čtyřmi  vruty přišroubována do rámu z bukové překližky (nepoužíváme sponky, ale dlouhé vruty). Obvodový rám z bukové překližky má rozměr 20x60x1947 mm.

Počet 18 ks latí, průřezu   60x21 mm  maximálně zajistí nosnost lůžka 140 kg. Dokonalé provzdušnění matrace a vysoká hustota latí zabrání proležení matrace a při ležení neucítíte žádné   mezery mezi latěmi.

Povrchová úprava roštu je v přírodním provedení bez laku, rošt je oboustranně broušený, vruty mají  zapuštěnou hlavičku  a tudíž nedochází  k zatrhávání látky matrace. Kombinací tohoto roštu s vhodnou matrací je dosaženo výborných ortopedických vlastností. Doporučujeme pěnové, pružinové nebo latexové matrace o maximální hmotnosti 50 kg.

Dřevěné rošty v rámu se vyrábějí vždy menší, než je zadaný rozměr na objednávce – tj. cca o 50 mm kratší a o 10 mm užší.

Varianty produktu

Tento výrobek vyrábíme ve více variantách. Ostatní varianty si můžete vybrat zde.

Postelový rošt laťkový čelní výklop - polohování hlava i nohy 80x200 cm buk
Lamelový rošt výklopný čelní 80x200 cm, MATERASSO
Postelový rošt laťkový čelní výklop 80x200 cm buk

Konfigurace výrobku

-

Zakázková výroba

Potřebujete naše výrobky přizpůsobit rozměrům místnosti či designu pokoje? Jsme schopni Vám vyjít vstříc a upravit náš sortiment dle Vašich představ. Vyberte si z níže nabízených možností zakázkové výroby. Pokud potřebujete úpravu, která není v nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena

5 992 Kč Cena je s DPH

Nechte se hýčkat

Přihlašte se do našeho newsletteru a dostávejte pravidelně 
akční nabídky, tipy na zařízení domácnosti a novinky
v našem sortimentu

Prohlédněte si nejnovější katalog

Katalogy, ceníky, schémata